Pokud hledáte levné ubytování na Praze 9, ideálně v blízkosti Černého Mostu a logistického areálu v Horních Počernicích (VGP PARK), určitě pro Vás budeme vhodnou volbou! Budovy ubytovny jsou velmi dobře dostupné, ať už k nám pojedete automobilem nebo městskou hromadnou dopravou.

Cesta metrem a následně autobusem 

Na konečné stanici linky metra B – „Černý Most“ hledejte nástupiště č. 15. Autobusy č. 221, 273, 303, 304, 323, 344, 353 se dopravte na zastávku „Lukavecká“. Pokračujte pěšky ve směru autobusu a na první křižovatce odbočte doleva do ulice „Lukavecká“. Jděte rovně přes koleje, projděte bránou a za první větší budovou doprava. Po pár desítkách metrů uvidíte před sebou budovu L12 (tam najdete kancelář ubytovatele) a vlevo budovu L7.

Příjezd automobilem přímo do areálu 

Pokud přijedete ze směru od „Černého mostu“, máte dvě možnosti vjezdu do areálu:

První možnost je z ul. „Náchodská“ zahnout do ul. „Bystrá“ a z ní do ul. „Jiřího ze Vtelna“, kde najdete první bránu do areálu PRAGORENT.

Druhá možnost je z ul. „Náchodská“ zahnout do ul. „Ve Žlíbku“, dále za nadjezdem druhou zatáčkou doleva do ul. „Františka Vítězslava Veselého“. Tam po pár desítkách metrů uvidíte vlevo bránu do areálu ‚PRAGORENT‘ s modrou vrátnicí pracovníka strážné služby. Pokračujte od brány rovně cca 200m, dokud neuvidíte po pravé ruce první budovu ubytovny L7.