Cesta k nám

Cesta metrem a následně autobusem (oranžová trasa na mapě níže) Na konečné stanici linky metra - B - "Černý Most" hledejte nástupiště č.15. Autobusy č. 221, 273, 303, 304, 323, 344, 353 se dopravte na zastávku "Lukavecká". Pokračujte pěšky ve směru autobusu a na první křižovatce odbočte doleva do ulice "Lukavecká". Jděte rovně přes koleje, projděte bránou a za první větší budovou doprava. Po pár desítkách metrů uvidíte před sebou budovu L12 (tam najdete kancelář ubytovatele) a vlevo budovu L7.
Příjezd vozem přímo do areálu (červené trasy na mapě níže) Pokud přijedete ze směru od "Černého mostu", máte dvě možnosti vjezdu do areálu:
První možnost je z ul. "Náchodská" zahnout do ul. "Bystrá" a z ní do ul. "Jiřího ze Vtelna", kde najdete první bránu do areálu PRAGORENT. Dále pokračujte podle zakreslené trasy na mapě.
Druhá možnost je z ul. "Náchodská" zahnout do ul. "Ve Žlíbku", dále za nadjezdem druhou zatáčkou doleva do ul. "Františka Vítězslava Veselého". Tam po pár desítkách metrů uvidíte vlevo bránu do areálu 'PRAGORENT' s modrou vrátnicí pracovníka strážné služby (viz. dvě fota níže - z obou směrů možného příjezdu). Pokračujte od brány rovně cca 200m, dokud neuvidíte po pravé ruce první budovu ubytovny L7 (oranžovo zelená budova).